منو
سبد خرید

قوانین بازگشت کالا

یکی از مهمترین هدف های ما توی آچاریست اینه که خیال شما راحت باشه! واسه همین قبل از اینکه خرید کنید، متخصصینمون بهتون مشاوره میدن تا متناسب با بودجه و کارتون، بهترین انتخاب رو توی خرید محصولات داشته باشید. اما کاره دیگه، یهو دیدین یکی از خریدش پشیمون شد! یا اینکه اصلا قصور از سمت ما بود و اون چیزی که میخواست رو بهش تحویل ندادیم. میخوایم بگیم خیالتون راحت. جنس خریداری شده  پس گرفته می شود! 

اگر یکی از شرایط زیر اتفاق افتاده باشه، شما میتونید طی کمتر از 24 ساعت به حساب کاربریتون مراجعه کنید، فرم بازگشت کالا رو پر کنید و محصول رو به آچاریست برگردونید:


1) انصراف از خرید

بنا به هر دلیلی که اصلاً به ما مربوط نیست، شاید شما از خرید محصول پشیمون بشید و بخواید پسش بدید یا با یه محصول دیگه عوضش کنید. خیلی راحت می تونید محصول رو به آچاریست برگردونید. فقط یادتون باشه شرایط زیر رو حتما رعایت کرده باشید:

- بسته بندی و پلمپ دستگاه رو باز نکرده باشید

- از دستگاه استفاده نکرده باشید

- بارکد دستگاه مخدوش نشده باشه

- در صورتی که هدیه یا اقلام همراه داشته، اونها هم به همراه دستگاه مرجوع بشن

- حداکثر تا یک روز کاری به پشتیبانی آچاریست اطلاع داده بشه


2) مغایرت با محتوای سایت

در صورتی که ویژگی های محصول دریافت شده با اطلاعات درج شده توی سایت مغایرت داشت، می تونید اون رو به آچاریست برگردونید. فقط توجه داشته باشید که موارد زیر را رعایت کنید تا کالای مرجوع شده شما مورد پذیرش کارشناسان آچاریست قرار بگیره:

- حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت با محتوای سایت رو به اطلاع کارشناسان آچاریست برسونید

- از دستگاه استفاده نکرده باشید

- در صورتی که هدیه یا اقلام همراه داشته، اونها هم به همراه دستگاه مرجوع بشن


3) آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری

در صورتی که بسته بندی کالا مخدوش بود، بسته رو از پیک نپذیرید و همون لحظه به کارشناسان آچاریست اطلاع بدید. در صورتی که بعد از باز کردن بسته بندی کالا متوجه آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری در دستگاه شدید، اون رو به آچاریست برگردونید. اما توجه داشته باشید که موارد زیر را رعایت کنید تا کالای مرجوع شده شما مورد پذیرش کارشناسان آچاریست قرار بگیره:

- حداکثر تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری محصول رو به اطلاع کارشناسان آچاریست برسونید.

- از دستگاه استفاده نکرده باشید.

- هدیه و اقلام همراه دستگاه رو هم به همراه اون به آچاریست برگردونید.


چند تا نکته مهم

1- هزینه ارسال کالا به آچاریست، در صورتی که دلیل برگردوندن کالا آسیب دیدگی و ایراد فیزیکی و ظاهری یا مغایرت با محتوای سایت باشه، بر عهده آچاریست و در صورتی که علت بازگشت کالا انصراف از خرید باشه، بر عهده مشتریه.

2- بعد از رسیدن کالا به دست آچاریست، دو روز کاری صرف بررسی کارشناسان آچاریست می شه و در صورت تایید اونها تعویض کالا یا برگردوندن وجه انجام میشه.

3- در صورتی که کارشناسان آچاریست علت و شرایط محصول رو برای بازگشت تایید نکنن، محصول به مشتری بازگشت داده میشه و هزینه بازگشت کالا هم بر عهده مشتریه. در صورت مشتری اون رو قبول نکنه، محصول 30 روز پیش آچاریست به امانت باقی می مونه و بعد از اون آچاریست هیچ مسئولیتی در قبال محصول مشتری نداره.

4- در صورت تصمیم به بازگشت کالا، محصول در یک بسته بندی جدا قرار داده بشه و از نوشتن و چسبوندن نوشته و یادداشت روی بسته بندی اصلی محصول خودداری بشه. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا، کارشناسان آچاریست مرجوع شدن اون رو قبول نمیکنن.


حالا چی کار باید بکنیم؟

یکم بالاتر گفتیم که اگر مشکل توی بسته بندی محصول بود و بسته بندی مخدوش بود، همون لحظه اصلا از پیک تحویلش نگیرید. با کارشناسان آچاریست تماس بگیرید، اعلام کنید و محصول رو برگردونید تا یدونه سالمش رو براتون بفرستیم. اما اگه محصول رو باز کردید و دیدید مشکل داره یا اینکه ثبل از باز کردن بسته بندی از خریدتون منصرف شدید و خواستید پسش بدید، زود (قبل از اینکه 24 ساعت از تحویل کالا بگذره) بیاید تو سایت آچاریست وارد حساب کاربریتون بشید و فرم بازگشت کالا رو پر کنید. بعد از ارسال فرم تا 30 روز وقت دارید تا محصول رو برای ما ارسال کنید. فقط حواستون باشه حتما تا قبل از 24 ساعت فرم رو بفرستید وگرنه دیگه امکان بازگشت کالا وجود نداره.

در صورتی که سوالی یا پیشنهادی دارید میتونید از طریق صفحه ارتباط با آچاریست، باهامون در میون بذارید تا درست همون چیزی باشیم که میخواید!