منو
سبد خرید

P.M

چکش تخریب پی ام PH65A
-3 %
Brand: P.M Model: PH65A
موتور قدرتمندقدرت تخریب بالادارای سیستم روغنیدارای دسته کمکیچکش تخریب پی ام PH65A وزن 15 کیلوگرم داشته و با برق 220 ولت قابل استفاده است. چکش های تخریب عموما برای عملیات حفر و تخریب ساخته شده اند و به همین جهت از قطعات با کیفیت و قدرتمند در طراحی و ساخت آنها استفاده می گردد. اصولا برای تخریب سطوح غی..
3,790,000تومان 3,890,000تومان
چکش تخریب پی ام DH6
ناموجود
Brand: P.M Model: DH6
دارای موتور قدرتمنددارای سه نظام با کیفیتمناسب برای کاربرد های صنعتیبا طراحی ارگونومیکچکش تخریب پی ام DH6 با وزن 7.5 کیلوگرم از یک موتور ۱۳۰۰ وات قدرتمند بهره می برد. دستگاه چکش تخریب در دسته بندی ابزار برقی قرار گرفته و برای تخریب مصالح (سطوح غیر فلزی) استفاده می شود.چکش تخریب به خاطر کاربردش نیاز ..
0تومان
چکش تخریب 7 کیلویی پی ام PM810
ناموجود
Brand: P.M Model: PM810
دارای موتور قدرتمندمناسب برای کاربرد های صنعتیبا طراحی ارگونومیکدارای دسته کمکی با قابلیت چرخش 360 درجهچکش تخریب 7 کیلویی پی ام PM810 توسط برند چینی پی ام تولید شده و برای مصارف صنعتی بسیار مناسب می باشد. از دستگاه چکش تخریب همانطور که از اسم آن پیداست عموما جهت تخریب و کنده کاری و در پروژه های صنعت..
0تومان
پروفیل بر پی ام 2414
ناموجود
Brand: P.M Model: 2414
قدرت موتور بالاطراحی ارگونومیکبدنه با کیفیتچرخش تا 3800 دور در دقیقهپروفیل بر پی ام 2414 با وزن 14 کیلوگرم و موتور قدرتمند با توان 2200 وات توسط شرکت معتبر PM تولید و به بازار عرضه شده است.هنگام خرید پروفیل بر در نظر گرفتن قدرت موتور دستگاه از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این نوع دستگاه با داشتن مو..
0تومان
دریل پیچ گوشتی پی ام CE1
ناموجود
Brand: P.M Model: CE1
باتری پر قدرتوزن کمگیربکس دو سرعتهسه نظام با کیفیتدریل پیچ گوشتی پی ام CE1 دارای وزن 0.95 کیلوگرم است و وزن کمتر از یک کیلوگرم این مدل باعث شده تا یکی از پرطرفدارترین پیچ گوشتی های شارژی جهت مصارف خانگی باشد چون به دلیل سبک بودن به راحتی قابل حمل بوده و باعث خستگی کاربر نخواهد شد.این دستگا..
0تومان
دریل پیچ گوشتی دو باتری پی ام CE1
ناموجود
Brand: P.M Model: CE1
دارای باتری اضافهوزن کمگیربکس دو سرعتهدریل پیچ گوشتی دو باتری پی ام CE1 با وزن 0.95 کیلوگرم دارای باتری مرغوب و با کیفیت جهت مصارف خانگی و عمومی می باشد.این دستگاه بسیار سبک بوده و وزن کمتر از یک کیلوگرم آن باعث شده تا یکی از پرطرفدارترین پیچ گوشتی های شارژی در بازار باشد، چون به دلیل سبک بودن به را..
0تومان
دریل پیچ گوشتی 21 ولت پی ام MT21
ناموجود
Brand: P.M Model: MT21
طراحی ارگونومیکباتری پر قدرتگیربکس دو سرعتهسه نظام با کیفیتدریل پیچ گوشتی 21 ولت پی ام MT21 دارای وزن 1.3 کیلوگرم است و با توجه به وزن کم بسیار سبک و قابل حمل می باشد و هنگام کار موجب خستگی بیش از حد کاربر نخواهد شد. این دستگاه مجهز به باتری با کیفیت و قدرتمند لیتیومی 21 ولت می باشد.برای شارژ باتری ..
0تومان
دریل پیچ گوشتی 16 ولت پی ام MT16
ناموجود
Brand: P.M Model: MT16
طراحی ارگونومیکدارای باتری اضافهگیربکس دو سرعتهسه نظام با کیفیتمناسب جهت مصارف عمومی و خانگیدریل پیچ گوشتی 16 ولت پی ام MT16 با وزن 1.15 کیلوگرم بسیار سبک است و به راحتی قابل حمل می باشد. این دریل پیچ گوشتی شارژی مجهز به باتری لیتیومی 16 ولت است و قدرت بالایی دارد. برای شارژ باتری این دستگاه می توان..
0تومان
تراز لیزری پی ام LG3
ناموجود
Brand: P.M Model: LG3
دقت بالاکیف حملنور قرمزقابلیت چرخش 360 درجهتراز لیزری پی ام LG3 ابزاری با کیفیت از تولیدات برند پی ام بوده و با داشتن قطعات مرغوب، دارای کارایی بالا می باشد. این دستگاه قابلیت کار کردن با برق 220 ولت و با باتری را به طور جداگانه دارداز مزایای این تراز پی ام داشتن نور لیزر قرمز رنگ است و نوع تراز این..
0تومان
تراز لیزری پی ام LG2
ناموجود
Brand: P.M Model: LG2
نور سبزدقت بالاکیف حملقابلیت چرخش 360 درجهتراز لیزری پی ام LG2 محصول حرفه ای از محصولات با کیفیت برند پی ام می باشد. تراز PM مدل LG2 از دقت اندازه گیری 3± میلیمتر در 10 متر برخوردار است که نشان از دقت بالای این دستگاه در اندازه گیری دارد. این دستگاه قابلیت کار کردن با برق 220 ولت و با باتری را بصورت..
0تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)